Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/axzuyqhx/public_html/wp-content/themes/pigy/functions.php on line 42

Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/axzuyqhx/public_html/wp-content/themes/pigy/functions.php on line 42

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/axzuyqhx/public_html/wp-content/themes/pigy/header.php on line 1
Підсумок роботи та плани на майбутнє - Франчайзингова компанія – лідер в галузі виробництва генетики свиней в Україні

Шановні партнери та клієнти!

В такий непростий та дуже складний час ТОВ “Генетична компанія» та PIC висловлюють свою підтримку усім українським виробникам свинарства, які зазнали збитків, були чи знаходяться в окупації та працюють у складних умовах. Війна торкнулась усі частини нашої країни, когось більшою чи меншою мірою, але однозначно це вплинуло на роботу компанії. З початком війни була затримка у роботі, були відтермінування поставок, адже стикнулись з проблемою у логістиці, окупацією територій клієнтів, працівники були мобілізовані, а ті, хто залишився – продовжували налагоджувати і пристосовуватись до таких умов, адже у роботі з тваринами не може бути зупинки, а працювати – це був для нас рубіж боротьби для економіки нашої країни. Але незламність клієнтів, особливо західних і частково центральних областей продовжували працювати, підтримувати економіку та робити таким чином свій посильний вклад в перемогу. ТОВ “Генетична компанія” знаходить шляхи підтримки своїх клієнтів та продовжує працювати буз зупинок. Тож хочемо поділитися нашою вірою у перемогу та планами на майбутнє щодо продовження співпраці і постачати українській свинарській галузі генетику РІС, яка є однією з 20 провідних світових країн-виробників свиней. 

Нижче наведено короткий підсумок нашої роботи та плани на майбутнє: 

1. Генетика PIC вже майже 30 років успішно залучена в українську свинарську галузь прямо і опосередковано. ТОВ “Генетична компанія” з 2017 року є ексклюзивним партнером по дистрибуції всіх ліній та продуктів PIC для українського ринку та має глибоке місцеве коріння. За кілька років було створена сітка нуклеусів та СШЗ на території України, а саме з ТзОВ “Барком”, ТОВ “Марлен-КД” та ТОВ “НВП “Глобинський свинокомплекс”.

2. Основна мета та компетенція PIC полягає у генетичному вдосконаленню та наданні технічних послуг у вирощуванні тварин, адже свинарство знаходиться на початку українського ланцюга постачання та виробництва харчових продуктів, які так необхідні для нашого населення сьогодні.

3. “Незважаючи на дуже складну реальну ситуацію, український ринок є важливим для РІС і ми хочемо й надалі підтримувати українську свинарську галузь та допомагати українським виробникам свиней у досягненні їх основного завдання – постачання продуктів харчування для українського народу”, – висловлює свою підтримку Jurgen Kramer, Директор РІС Європа.

4. ТОВ “Генетична компанія”, маючи сильну команду в Україні та високоякісний локальний ланцюжок постачання племінного поголів’я з міжнародним зв’язком (в основному з Європи та Америки), буде не тільки надалі забезпечувати найкращий доступний генетичний матеріал, а й надавати повний спектр послуг та підтримки 24/7 разом з Європейською технічною командою РІС для отримання максимального результату. 

Також наголошуємо, що ТОВ “Генетична компанія” ніколи не продавали і не купували племінних тварин та/або сперму в росію чи з росії. ТОВ “Генетична компанія” – є ексклюзивною франчайзинговою компанією, яка розвиває самостійно свою діяльність на території України. Усі тварини чистих ліній були імпортовані з Канади та Чеської Республіки, і в майбутньому генетичне поширення через імпорт тварин та/або сперми буде доступне з нових європейських елітних ферм PIC, які знаходяться в Ірландії, Іспанії та Данії.

Все буде Україна!

Разом ми переможемо та відродимо галузь свинарства!

Наше та Ваше майбутнє виглядає багатообіцяючим, адже ми продовжуємо ПОСТІЙНО ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ!

Запрошуємо українських виробників переконатися в перевагах найбільш розповсюдженої генетики в світі РІС. Компанія PIC Україна – ТОВ “Генетична компанія” пропонує для своїх клієнтів:

  1. Елітний молодняк з високим статусом здоров’я (материнські та термінальні лінії – Україна/Ірландія).
  2. Високопродуктивні гібридні свинки F1 – Камборо – Україна/Ірландія.
  3. Спермопродукція – свіжа (материнські та термінальні лінії).
  4. Програми розведення свиней для закритих стад, створені за індивідуальними вимогами клієнтів.

Геннадій Чернецький

Менеджер по роботі з ключовими клієнтами

79071, Україна, м. Львів, вул. В. Великого, 117/40

тел.: + 38 050 353 22 27; ел. адреса: genetic.pic.ukraine@gmail.com


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/axzuyqhx/public_html/wp-content/themes/pigy/sidebar.php on line 10

Генетична компанія
PIC Україна

PIC - найбільша міжнародна компанія, що працює в галузі генетики та селекції в свинарстві


PIC Україна – франчайзингова компанія, яка постачає високоякісну генетику PIC усім українським свинофермам

       

E-Newsletter

Підписуйся на новини